Najważniejsze artykuły

O wodorze

Znany od ponad 250 lat pierwiastek, który okazuje się być najsilniejszym antyoksydantem, jaki odkryto do tej pory.

Dowiedz się więcej

Wodór cząsteczkowy (H2)

Wodór cząsteczkowy  jest mniejszy niż np: witamina C czy E przez co jest idelanym antyoksydantem…

Dowiedz się więcej

Wolne rodniki

Temat starzenia się naszego ciała od wewnątrz, uszkodzeń organów czy komórek, starzenia się skóry, jest mocno związany z tzw. stresem oksydacyjnym.

Dowiedz się więcej

Najważniejsze badania

Badanie - Szpital-Sokolowski-Walbrzych

Terapia została zastosowana dla osób w wieku 45-55 lat…

Dowiedz się więcej

Spełniamy marzenia

Czy już rozumiesz, dlaczego wybraliśmy wodór? Czy już rozumiesz, dlaczego rzeczy najprostsze są zawsze najskuteczniejsze? Czy czujesz, jak wiele dobrego może zrobić w twoim ciele, umyśle i duszy? Czy widzisz, jak wielu z na go potrzebuje na co dzień?

Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym połączymy prostotę, naturę i skuteczność. Mieliśmy wizje miejsca w którym ludzie na nowo odnajdą zdrowie, by mogli realizować swoje marzenia i czerpać szczęście z każdego dnia. I to zadanie wykonaliśmy. Kiedy myślimy o wodorze widzimy go jako najlepszego, w pewnym sensie unikalnego przyjaciela, który zna Cię doskonale i zawsze wie jak Ci pomóc, byś był zdrowy, pełen energii i jak najdłużej zachowaj młodość. Niewidzialny, cierpliwy, szybki, sprytny, skuteczny cichy wojownik. Jak ninja, który niepostrzeżenie wykonał swoje zadanie, zanim się zorientowałeś.

My już go znamy, korzystamy z jego niesamowitych właściwości i uwielbiamy. Wiemy jednak że on też ma własną misję. Marzy o tym, by poznać jak najwięcej ludzi. Po co? By spełnić ich marzenia o zdrowiu, miłości i szczęśliwym życiu. A ty? Przypomniałeś sobie, o czym marzysz?

Do zobaczenia !  

Tłumaczenie »